Hüma Tedarik Ve Tesis Yönetimi

Hizmet sektöründeki Tedarik Hizmetleri ve Tesis Yönetiminde, donanımlı personeller ve kaliteli malzemeler ile kamu ve özel sektörde hizmet çözümleri sunuyoruz.

Amacımız; müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını etkin şekilde karşılamak. Böylelikle sistemli çalışma politikası ile talep edilen istekleri zamanında ve doğru bir şekilde yerine getiriyoruz. Eğitimli ve sorumluluk sahibi personelimiz ile güvenliğinizin sağlanmasında önemli bir rol oynamaktayız.

Yüksek kalite, uzman personel ve hijyenden ödün vermeden her mekânı kusursuz bir temizlik ile göz alıcı hale getirmeyi amaçlamaktayız. Vermiş olduğumuz catering hizmetimizde sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemeklerimizi istediğiniz zaman dilimde sizlere ulaştırıyoruz. Tecrübelerimizin sonucunda amacına uygun, müşteri odaklı prensipleri ile müşterimizin gereksinimlerini en güvenilir şekilde karşılıyoruz.

Tedarik Hizmetleri

Değişen müşteri beklentilerine hızlı çözümler sağlayarak talepleri kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

Entegre Tesis Yönetimi

Günümüzde hızla artan iş merkezi, toplu konut, kamu binaları, hastanelerin idaresi ve hizmetlerin yönetimlerinin sağlanmasında ihtiyaç duyulan çözümler sunuyoruz

Güvenlik Hizmetleri

Eğitimli ve sorumluluk sahibi personelimiz, ziyaretçilerinizin ve çalışanlarınızın her zaman kendilerini güvende hissetmesini sağlıyoruz.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Profesyonel ekibimiz ile her mekânı kusursuz temizlik ile göz alıcı hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Catering Hizmetleri

Vermiş olduğumuz catering hizmetimizde sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemeklerimizi istediğiniz zaman dilimde sizlere ulaştırıyoruz.
Menü