CEO Mesajı

Hümayun Holding adına hayallerimiz ve hedeflerimiz her zaman büyük oldu. Hümayun ile hedeflerimizi daha da büyütmek ve ileriye götürmek için profesyonel ekibimiz ile birlikte büyük bir hevesle çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörlerle müşteri memnuniyetini esas alarak gelişime ve değişime her zaman hazır bir firmayız.

Birçok farklı şirketi bünyemizde barındırarak müşterilerimize daha güvenilir ve bilinçli hizmet sunmak için büyük bir azimle çalışmaktayız. Tedarik ve tesis yönetimi, tesis yönetim eğitimi, organizasyon, dijital medya, hukuk, maden, inşaat, otomotiv ve lojistik gibi sektörlerde güvenilir hizmetler sunuyoruz. Tüm bu atılımları gerçekleştirirken büyümeyi ve değişimi daha iyi yönetebilmek, kurumsal yapıyı güçlendirebilmek ve sürekli kılmak, geleceğe hazırlanmak için başarılı hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Yönetim içerisinde, çevreyi koruma politikamızı ve iş güvenliğimizi öncelikli tutarak hem çevremize hem de çalışanlarımıza huzurlu alanlar sunmaya önem veriyoruz. Ekibimiz ile zamanı en doğru şekilde kullanarak daha fazla deneyim kazanmayı hedefliyoruz. Hümayun Holding olarak, kaliteli hizmet anlayışımız ile müşterilerimize ve yaptığımız işlere değer katıyoruz.

Saygılarımla,

Salih Kalyoncuo
Hümayun Holding Yönetim Kurulu Başkanı & CEO

Menü