Hüma Lojistik

Kara, hava ve deniz gibi bir çok alanda taşımacılık hizmeti sunarak yükünüzü dilediğiniz yere hızlı ve güvenilir bir şekilde götürmekteyiz. Geniş ve güçlü acente ağımız ile tüm Türkiye’de müşteri ihtiyaçları doğrultusunda nakliye hizmetimizi sunmaktayız.

Lojistik alanında, hedeflediğimiz pazarlarda etik değerler ve çevre bilinci ile müşterilerimize çözüm odaklı süreçler sunmaktayız.

Antrepo Gümrükleme

Teknolojik alt yapımız ile yurtdışından getirilen ürünler için gümrüklü depolarımızda, ilgili yasal mevzuat çerçevesinde antrepo hizmeti vermekteyiz. Her türlü yükünüzün gümrükleme işlemini herhangi bir sorun çıkmadan, uzman bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerine hızlı, güvenilir ve rahat bir operasyon süreci sunmaktayız.

Müşterilerimizin taleplerini en ince detayına kadar büyük önem ve hassasiyetle yerine getiriyoruz. Deneyimli ve dinamik ekibimizle sektörün öncüsü olmayı hedefliyoruz.

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu taşımacılığında, müşterilerimizin ürünlerini istenilen yere, istenilen zamanda güvenle, hızlıca, sağlam bir şekilde ulaştırılmasına olanak sağlıyoruz.

Devletin ortaya koyduğu yasal çerçeveler kapsamında gerek uluslararası, gerekse ülke sınırları içerisinde karayolu taşımacılığı yapabilmekteyiz. Firmamız, değişen piyasa koşullarına ve rekabetçi fiyatlarla en üst düzeyde hizmet sunmak üzere özel bir nakliye sistemi sunuyoruz.

Havayolu Taşımacılığı

Yurt dışında stratejik öneme sahip noktalara, müşterilerimize en ekonomik yaklaşımla etkin ve kaliteli havayolu hizmeti vermekteyiz. Havayolu taşımacılığında da önemli bir rol üstleniyoruz ve müşterilerimizin her türlü beklentilerine uyacak çözümler sunuyoruz.

Geniş acente ağımız sayesinde dünyanın her noktasından her noktasına havalimanı veya kapı teslimi havayolu taşımacılığı hizmetleri veriyoruz.

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılık hizmetinde güvenilir ve minimum maliyetli hizmet sunmaktayız. Denizyolu taşımacılığında konteyner taşımacılığı, kapıdan kapıya konteyner taşımacılığı, konteyner depolama ve nakliye hizmetlerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sunmaktayız.

Etkin, tecrübeli ve güvenilir personellerimizle tam zamanında ve en hızlı çözümler sunuyoruz.

Menü